Darbe Indikatörleri

Düşme ve Kırılma İndikatörleri

Doğrudan ürünün veya paketlerin üzerine yapıştırılır. Düşme ve Kırılma İndikatörleri (ShockWatch) kırılgan, hassas veya kalibrasyonlu ürünlere gelen darbeleri, hatalı taşımayı algılar ve kaydeder.

Darbe Indikatör Çeşitleri

Darbe İndikatörleri etiket, klip veya tüp şeklinde üretilirler. Bunları sıfır-hasarlı gönderileriniz ve kalite güveniliği sisteminiz güçlendirmek için, ayrıca ürünlerinizi sürekli izleyerek garanti şikayetlerinin çözümlenmesi için kullanabilirsiniz.

ShockWatch Etiket: 5 farklı hassasiyette üretilir, etiket rengi bu ayrımın yapılmasını kolaylaştırır. Ürünün ve ambalajın dayanabileceği şiddete uygun etiket kolayca seçilir. Aktivasyon, müsade edilen şiddetin aşıldığını gösterir. Aktivasyon Seviyeleri; 5G, 10G, 15G, 25G, 37G, 50G, 75G, 100G’dir.

TiltWatch™ : Bu sensör üzerine yapıştığı ürünün yan yatırılması ve ters çevrilmesi halinde “kırmızı” renk olur. TiltWatch normal taşıma koşullarından, uçak kalkış-inişlerinden etkilenmez.

TiltWatch Plus™ : Bu indikatorün 3 ayrı göstergesi vardır: Sağa veya sola kaç derece açı ile yatırıldığını ve baş aşağı çevrilmenin olup olmadığını gösterir, 360 derece izleme sağlar. TiltWatch Plus indirip bindirme gibi normal elleçleme koşullarından etkilenmez.

ShockWatch Programı

ShockWatch Hasar Önleme Programının uygulaması ürününüzü taşıyan kişiler üzerinde psikolojik bir etki oluşturur ve özenli taşımayı teşvik eder.

Tilt Sensorleri (Dik Taşınacak Ürünler İçin)

Hatalı elleçlemeyi sevkiyatın her adımında “TiltWatch” ile önleyebilirsiniz. Arkasındaki etiket çıkartılmasıyla aktif hale gelen TiltWatch güçlü yapışkanı sayesinde yapıştığı yüzeyde kalarak ürününüzün veya ambalajın yan yatırılması veya baş aşağı çevrilmesi halinde “kırmızı” renge dönerek tüm dikkatleri üzerine toplar. TiltWatch Indikatörleri nem ve sıcaklıktan etkilenmez.

Kayıt Ekipmanları (Darbe-Nem-Sıcaklık)

ShockWatch Darbe & Sıcaklık Kaydedicileri darbe ve şok vibrasyonu kayıt eder, ekipmanlarınızda hasarlardan korunmanıza yardımcıdır.

Impact & Environmental Recorders Ürünler

ShockLog: 298 Windows bazlı yazılımı ile kolayca programlanabilir, taşıma esnasında 400 olayı saat ve tarih ile kayıt edebilir. Normal işleyişi ile programlanan seviyenin üzerindeki darbeleri sürekli kayıt eder. (Resulution up to 2048 Hz) Optional aksesuar; 1 environmental indicator, 1 remote accelerometer uzaktaki şok ve vibrasyonu kaydedebilir.

Micro ShockLog: 317 Programlanmış aralıklarla pik değerlere ilave olarak 128 olayı kaydedebilir. Aksesuar , 1 nem sensörü.

Opsiyonel Sensor ShockLog ile birlikte kullanılacak şekilde kombine edilmiş nem, basınç ve sıcaklık sensörüdür. The HPT sensörü “plug and play” ShockLog uyumludur.