Nem Alıcı

Nakliyelerde (Deniz yolu, karayolu, demiryolu) ısı değişikliklerinden, gece ve gündüz ısı farklılığından ötürü konteyner içerisinde nemin yoğunlaşması tetiklenir ve konteyner yağmuru olarak ürünlerin üzerine düşer. Yüksek rutubetten kaynaklanan yoğuşmanın sonucu olarak da ürünler ve ambalaj malzemeleri, henüz ürün varış noktasına ulaşmadan, ciddi hasara uğrar ve dolayısıyla büyük maddi hasarlar oluşturur.

Örneğin metal yüzeylerde pas, elektronik ürünlerde korozyondan ötürü teknik arıza, küf oluşumu, çürüme, bazı gıda ürünlerinde bozulmalar geriye dönüşü olmayan maddi hasarlar ve prestij kaybına neden olmaktadır. Bu riskleri ortadan kaldırmak için nem alıcı paketlerimiz ve yeni nesil konteyner kurutucu paketlerimiz ile hasarlara karşı güvenli nakliye ve güvenli ihracat koşulları sağlıyoruz.

Korunacak hacim miktarına göre ister nem alıcı paketlerimiz 5 gr.’dan 1000 gr.’a kadar yada nem alma kapasitesi ağırlığının %400’e ulaşan Container Dry kurutucularımız, güvenli nakliye için kesin çözüm ürünlerimizdir.

Nem alıcı ürünlerimiz otomotiv parçaları, elektronik sanayii, makina ve metal endüstrisi, askeri muhimmat ve techizatlar, mobilya, cam ve gıda ürünleri gibi nemden etkilenebilecek her türlü ürünü koruma altına alır. Firmamız kuru sistem ambalajlama ile ilgili her türlü hizmeti sağlamaktadır.